Re: Re: Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 01.12.2013
Salute Jane! Ono v dobách vlády jediného simulátoru před 10-ti lety byl život zkrátka jednodušší. Ta doba už je bohužel/naštěstí pryč a všelijakých simulátorů je čím dál víc, se všemi důsledky z toho vyplývajícími. Teď se tomuto faktu ještě musí přizpůsobit i komunita. Tento proces se už děje, to co čteš na fórech je toho neklamnou známkou a my ,,staří" jsme ti brontosauři, co se buď přizpůsobí, nebo v této komunitě za pár let vyhynou :-)
WT si svým rozpětím žánrů ukousl velké sousto, ale podle toho, kolik lidí ho teď denně létá, se o jeho osud strachovat nemusíme :D Ale o znovusjednocení komunity do jediného simulátoru už nevěřím, z důvodů, které jsem zmínil na začátku. To by tu musel být na mnoho let zase pouze jediný simulátor, jenže krátce po IL-2 BoS přijde DCS WWII 1944 a takto to půjde dál a dál :-) Já bych o žádné sjednocení snad už ani neusiloval, každý simulátor si najde vlastní komunitu, i tady funguje systém nabídky a poptávky...
Mimochodem, asi jsme se už po třetí Jane sešli ve stejné letce :D Já tam jsem od včerejška, i když v jiné hře ;-) Takže někdy můžeme pokecat na letkovém TS.

S!

Přidat nový příspěvek