Re: Re: Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 29.11.2013
Mně je naopak líto lítat pouze jediný simulátor, když vidím kolik zajímavých už tu je, každý má svoje osobité kouzlo a u každého se člověk naučí něco nového, co jeho dlouhou cestu virtuálního pilota něčím obohatí :-) Stejně tak mě baví poznávat nové komunity z různých simulátorů, u každého simulátoru je ten spolek lidí specifický a pokaždé něčím nový, zajímavý. Zatím nejzvláštnějším zážitkem pro mě byla moje poslední zkušenost s letkou 570-ti lidí, to jsem s nostalgií vzpomínal, jak jsme kdysi dávno ve vzdušných battalionech hloubali, jestli je lepší dvojice nebo trojice :-D S rostoucím počtem takových zkušeností se člověku časem dost mění nadhled a úhel pohledu, na spoustu věcí se dívá jinak, než dřív...
Počet typů letounů ve hře mě tolik netrápí, vzpomeň si kolik jich měl ROF na svém úplném začátku. Vždyť ani 200 různých typů letounů v 10 let starém IL-2 Šturmoviku s UltraPackem, SuperPackem a já nevím jakým ještěpackem mně (a asi ani Tobě) nenahradí ten propracovaný letový model byť jediného letounu z ROF :-)
Na žádném srazu jsem zatím nebyl a ani necítím podobnou potřebu, zatím stále virtuální život od toho reálného striktně odděluju :-)

Přidat nový příspěvek