Re: ...a kolik toho nalitas?

LEON 24.11.2013
Ahoj Milane, jsem rád, že jsi se ozval :-)
V tom volném času je opravdu problém. Těch simulátorů je tu příliš mnoho, které si zaslouží nějakou tu popularizaci a pokud by člověk měl stíhat udržovat krok a dodávat aktuální info a novinky o každém, tak by je ideálně měl i všechny také létat, což jsem opravdu nestíhal. ROF, IL-2 COD, WT, DCS a do toho se už začala lítat alfa IL-2 BoS... Proto jsem tenhle web trochu překopal a zaměřil se spíš na CZ/SK leteckou komunitu a letecký HW (hodně obecně pro naprosté začátečníky), kde se tolik změn jako v SW neděje a tak info o nich člověk stíhá po chvilkách i aktualizovat :-)
Na hraní si samozřejmě prostor najdu, zabere mi drtivou většinu mého volného času, v tom jsem klasický závislák :-) Jen jsem dočasně trochu změnil sklatbu her, v IL-2 COD a ROF jsem si zatím udělal pauzu, občas zkouším DCS (tam mám koupené SU-25 a KA-50), když se mi zasteskne po vrtulích tak na odreagování pustím WT, jinak ale primárně zabíjím volný čas v PlanetSide 2. To už ale není simulátor, je to MMO-FPS globální persistentní virtuální válka 24h denně 7 dní v týdnu na způsob hry World War II on-line, pěchota, nejrůznější pozemní technika i jakési letectvo (všechno sci-fi). Zaujala mě tam především ta masovost, na serveru 6000 lidí, místní virtuální skupiny tu mají mnoho set členů, díky té obrovské komunitě se tam odehrávají denně opravdu epické bitvy, které jsme v simulátorech zažívali jen výjimečně o speciálkách.
Návrat zpět k vrtulím vidím hlavně s příchodem IL-2 BoS, až bude alespoň veřejná beta, na to se opravdu těším, protože ten vylepšený ROF engine se mi velice líbí.

Salute!

Přidat nový příspěvek